Adidas Terrex Eastrail GTX – stylowe i wygodne buty sportowe

Zastanawiasz się jakie buty sportowe najlepiej sprawdzą się podczas jesiennych, pieszych wędrówek? Zobacz koniecznie model Adidas Terrex Eastrail GTX, który jest wytwarzany z wysokiej jakości materiałów, a dodatkowo wyposażono go w technologię Gore-Tex. W dzisiejszym wpisie pragniemy przedstawić Wam garść najważniejszych informacji na ich temat.

Adidas Terrex Eastrail GTX – obuwie sportowe z Goretexu

Adidas Terrex Eastrail GTX to obuwie sporrtowe, które wyposażone jest w nowatorskie technologie. Spośród nich wymienić można między innymi Traxion oraz Gore-Tex. Pierwsza z nich zapewnia doskonałą przyczepność oraz stabilizację stóp, nawet w ekstremalnych warunkach. Gore-Tex to z kolei rozwiązanie, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Materiał ten to membrana, która zapewnia wodoodporność. Właśnie dlatego ten model Adidas doskonale radzi sobie podczas deszczowej pogody.

Model dostępny w wielu wersjach

Buty sportowe Adidas Terrex Eastrail GTX to model, który spotkać można w kilku wersjach. Ta z Gore-Tex’em jest dostępna w 4 różnych wariantach kolorystycznych. Warto dodać, że obuwie Adidas Terrex występuje też w edycji, która nie jest wodoodporna. Jest ona za to zdecydowanie bardziej przewiewna, dlatego sprawdzi się lepiej podczas cieplejszych dni. Jeśli zależy Ci na wygodnych i stylowo wyglądających butach to opisywany przez nas na łapach tego wpisu model, z pewnością trafi w Twój gust – zwłaszcza, że jest dostępny w super cenie.

adidas terrex eastrail gtx

Oceń post

Kliknij w gwiazdki

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dodaj komentarz