Czapka polowa PSP – wysokiej jakości element ubioru strażaka

Jesteś strażakiem lub dopiero planujesz wstąpić do tej służby? Z pewnością wiesz w takim razie, jak ważny jest schludny i funkcjonalny ubiór. Czapka polowa PSP to wysokiej jakości produkt, który często spotkać można na głowie strażaków. Zobacz co jeszcze warto wiedzieć na temat tego dodatku.

Czym wyróżnia się czapka polowa PSP?

Czapka polowa PSP to stylowy dodatek dla strażaków. Sprawdza się ona doskonale podczas pór roku takich jak: wiosna, lato, jesień. W lecie chroni przed niekorzystnym wpływem promieni słonecznych, a jesienią i wiosną zapewnia komfort cieplny. Tego typu akcesoria najczęściej posiadają z tyłu regulację, która umożliwia zmianę obwodu.

Co jeszcze wchodzi w skład ubioru strażaka?

Produkt jakim jest czapka polowa PSP to tylko jeden z wielu elementów ubioru strażaka. Poza nią umundurowanie to można p0odzielić na trzy głóne kategorie: bojowe, koszarowe oraz wyjściowe. Ubiór wyjściowy noszony jest podczas oficjalnych uroczystości. W trakcie pełnienia obowiązków zawodowych strażacy przywdziewają odzież służbową, tj. kompletny mundur służbowy, koszulę, sweter, kurtkę, a także czapkę lub beret. Oprócz tych elementów, strażacy posiadają także specjalistyczną odzież ochronną, która gwarantuje bezpieczeństwo podczas gaszenia pożaru i uczestnictwa w akcji rozgrywającej się w niebezpiecznych warunkach.  Podczas udziału w tego typu akcjach alarmowych, strażacy majądi dyspozycji również środki ochrony indywidualnej – spodnie, kurtkę, rękawice, kominiarkę, buty i hełm strażacki.

strażak podczas akcji

Oceń post

Kliknij w gwiazdki

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dodaj komentarz