Ekskluzywne płaszcze damskie dodają elegancji i szyku

Każda elegancka kobieta szuka stylizacji, które podkreślą jej charakter i dodadzą klasy. W zależności od pory roku szukamy adekwatnych do pogody ubrań. W sezonie wiosna-jesień-zima  kropką nad ,,i” wielu stylizacji są ekskluzywne płaszcze damskie! Można je znaleźć w kolekcji Sylwii Romaniuk. Projektantka dokłada wszelkich starań, aby wyjść na przeciw oczekiwaniom kobiet. W ofercie poza sukienkami, znajdują się też inne elementy garderoby, w tym też wspomniane płaszcze. Co je zatem wyróżnia i dlaczego elegancka kobieta powinna je mieć?

Ekskluzywne płaszcze damskie

Ekskluzywne płaszcze damskie od wczesnej jesieni, aż do późnej wiosny!

Każde wyjście kobiety w chłodnych porach roku wiąże się z dobraniem odpowiednich okryć wierzchnich. Warto dopasować je do indywidualnego stylu, usposobienia i sposoby bycia! Ekskluzywne płaszcze damskie dostępne w atelier są wykonane z materiałów wysokiej jakości. Każdy model jest starannie zaprojektowany, z dbałością o detale! Ważne jest, aby dopasować płaszcz do figury i preferencji. Każdy z modeli jest wyjątkowy. Jego ręcznie wykonane zdobienia za pomocą aplikacji z francuskiej koronki czy misternymi haftami – dopełniają całość!

Ekskluzywne płaszcze damskie na zamówienie!

Projektantka Sylwia Romaniuk przewidziała możliwość zakupu ekskluzywnych płaszczy damskich na zamówienie. To znakomita nowina dla kobiet, które pragną mieć okrycie wierzchnie stricte dopasowane do sylwetki. Jak to zrobić? Należy podać swoje wymiary i przesłać zdjęcia swojej sylwetki. Płaszcz zostanie przygotowany na wymiar! W kolekcji znajdziesz płaszcze jasne, kremowe, pudrowo-różowe, a także klasyczne czernie. Dopasuj go do swojego stylu i sylwetki!

Oceń post

Kliknij w gwiazdki

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dodaj komentarz