Jak nosić modnie cekiny?

Po wielu latach do łask wracają cekiny. Jednak warto dowiedzieć się jak prawidłowo je nosić i dobierać. Odpowiemy na wszystkie te pytania w naszym artykule.

Jak dobierać cekiny?

Materiał ten jest dość trudny i wymaga dobrego doboru. Niewątpliwie jest też bardzo efektowny, ale może wpadać momentami w sferę kiczu. Wszystko zależy od wielkości i rozmieszczenia cekinów. Kolejna kwestia to krój oraz kolor ubrania. Przy dobrze dobranej stylizacji, cekiny będą podkreślać cały charakter stylizacji. Wielu z nas materiał ten kojarzy się z wielkimi wyjściami i strojnymi kreacjami. Jednak obecnie dobrze wyglądają również na co dzień. Najczęściej spotkamy się z cekinowymi kombinezonami czy sukienkami. Hitem są też T-shirty z zdobieniami stworzonymi z takiej tkaniny.

Gdzie znaleźć taki materiał?

Cekiny znajdziemy w większości sklepów z tkaninami. Warto zwrócić uwagę na jakość ich wykonania. Doświadczony sprzedawca na pewno pomoże nam w wyborze. Rodzaj cekinów zależy też od naszej koncepcji. Na rynku bardzo popularne są cekiny pochodzące z Włoch. Błyszczące kreacje możesz kupić też w wielu sklepach odzieżowych zaczynając przez standardowe sieciówki po ogromne domy mody.

 

 

Oceń post

Kliknij w gwiazdki

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dodaj komentarz