Jaki garnitur ślubny wybrać?

W dzisiejszych czasach nie tylko kobietą ślub spędza sen z powiek, mężczyźni również pragną w tym dniu wyglądać idealnie, dlatego tak ważny jest dla nich dobrze dopasowany garnitur ślubny.

Jak dobrać garnitur do sylwetki?

Panowie którzy chcą wyglądać elegancko powinni zadbać o kilka szczegółów wybierając garnitur.
Marynarka od ślubnego garnituru nie powinna się marszczyć, ponieważ świadczy to o źle dobranym rozmiarze, w takim przypadku należy wybrać numer większą. Rękawy od marynarki powinny kończyć się około 2 cm przed nadgarstkiem a spodnie muszą opadać do połowy cholewki butka.
W tak dopasowanym garniturze ślubnym mamy pewność, że będziemy wyglądać bardzo dobrze.
Panowie posiadający szczupłą sylwetkę powinni rozglądać się za modelami typu slim fit, natomiast mężczyźni posiadający troszkę więcej ciała powinni zadbać o to, aby ich marynarka nie miała wąskich klap.
Tak jak widzimy budowa naszego ciała gra największą rolę w dopasowaniu odpowiedniego garnituru.

garnitur

Jaki garnitur na ślub?

Garnitur ślubny oprócz tego, że powinien być idealnie dopasowany musi też współgrać z karnacją mężczyzny.
Najmodniejszymi kolorami garniturów ślubnych stały się ciemnoszary oraz granat lub szafir. Garnitur ślubny w jednym z takich kolorów sprawi, że będziemy wyglądać naprawdę niesamowicie.
Oczywiście niewychodząca z mody czerń jest również zawsze dobrze postrzegana oraz wybierana przez mężczyzn o krępej budowie ciała.
Miłośnicy klasyki idealnie będą wyglądać w garniturze dwuczęściowym w kolorze granatu lub czerni.
Oczywiście niektórzy mężczyźni za namową przyszłych żon, starają dobrać garnitur tak, aby współgrać z panną młodą co zazwyczaj jest kiepskim pomysłem, chyba, że taki strój dobiorą im profesjonaliści.

Tak czy inaczej odpowiedni garnitur to ten w którym pan młody czuje się najlepiej, jednak jeśli nadal nie potrafimy dobrze dobrać ślubnego garnituru, warto jest udać się do salonu gdzie zadbają o to abyśmy wyglądali idealnie w ten szczególny dla nas dzień.

Oceń post

Kliknij w gwiazdki

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dodaj komentarz