Koszula polowa straży granicznej – stylowa i trwała

Nie ma wątpliwości co do tego, że pracownicy służb mundurowych w pracy muszą prezentować się elegancko, a przy okazji czuć się swobodnie. Koszula polowa straży granicznej to jeden z podstawowych elementów wyposażenia osób należących do tej formacji. W dzisiejszym wpisie pragniemy przedstawić Wam garść informacji na temat tego produktu. Zapraszamy do lektury!

Koszula polowa straży granicznej – wysokiej jakości produkt

Produkt jakim jest koszula polowa straży granicznej jest wytwarzany z wysokiej jakości materiałów. Zazwyczaj produkuje się go z bawełny oraz poliestru. Tego typu koszula posiada naszyte dwie kieszenie na piersiach, które są wyposażone z kontrafałdy oraz zapinane na guzik klapki. W celach estetycznych dolne krawędzie kieszeni i klapek cechują się ściętymi rogami. Na jednej z kieszeni umieszczono szlufkę oraz wyhaftowano nad nią czarną nicią napis „Straż graniczna” w języku polskim oraz angielskim.

koszula polowa straży granicznejPodstawowy element wyposażenia pracowników straży granicznej

Koszula polowa straży granicznej to elegancki element ubioru, który dzięki wykorzystaniu barw Moro wygląda bardzo estetycznie. Kupując takie produkty zwróć koniecznie uwagę na jakość użytych materiałów. Dobrze wybierać koszule bawełniane, gdyż te są przewiewne i wygodne. Wybór produktów wytwarzanych ze sztucznych surowców może znacząco wpływać na zmniejszony komfort użytkowania. Warto dodać, że koszule te występują w rozmaitych rozmiarach, dlatego przed zakupem warto jest je przymierzyć tak by wybrać jak najbardziej dopasowaną do budowy ciała.

Oceń post

Kliknij w gwiazdki

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Dodaj komentarz