Koszulka polo policja – zobacz co warto wiedzieć na jej temat

Nie ma wątpliwości co do tego, że policjant musi ubierać się schludnie i elegancko. W skład wyposażenia każdego pracownika tej służby wchodzi między innymi wysokiej jakości koszulka polo policja w kolorze granatowym. W dzisiejszym wpisie pragniemy przedstawić garść informacji na jej temat. Sprawdź co warto wiedzieć!

Elegancka koszulka polo policja

Koszulka polo policja to wykonana z wysokiej jakości materiałów (bawełna oraz poliester) produkt, który wykonany jest zgodnie z rozporządzeniem wydanym przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji 20 maja 2009 roku w sprawie umundurowania pracowników policji. Koszulka ta wyróżnia się kolorem ciemnogranatowym oraz jest przyjemna w dotyku. Kołnierzyk w tym modelu jest wykonany z niezwykle trwałej dzianiny bawełnianej oraz posiada on zapięcie na 3 guziki. Warto dodać, że została ona wyposażona w specjalne naramienniki oraz kieszeń z patką zapinaną na guzik. Znajduje się ona po lewej stronie z przodu. Z tyłu oraz na rękawach z kolei znajdują się srebrne napisy Policja.

O czym warto pamiętać kupując odzież policyjną?

Pamiętaj o tym, że koszulka polo policja może być noszona tylko i wyłącznie przez pracowników tej służby. Osoby podające się za funkcjonariusza publicznego podlegają grzywnie, karze ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku. To samo tyczy się także pozostałych elementów umundurowania policyjnego (spodnie, czapki itp.)

koszulka polo policja

Oceń post

Kliknij w gwiazdki

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dodaj komentarz