Marynarka granatowa męska – must have w męskiej szafie

 

Stworzenie kapsułowej szafy jest stosunkowo nowym trendem w branży odzieżowej. Opiera się na tym, by wyposażyć swoją garderobę czy też szafę w podstawowe elementy ubioru, zarówno męskiego jaki damskiego, w taki sposób, by wszystkie te elementy można było łączyć ze sobą w wiele gotowych kompletów odzieżowych. Czy marynarka granatowa męska to ważny element tak zwanej capsule wardrobe?

Z czym nosić marynarki

marynarka granatowa męska

W naszym życiu prywatnym oraz zawodowym mamy doczynienia z wieloma sytuacjami, kiedy stylizacja musi być odpowiednio dobrana do pasujących zasad. Jeżeli udajemy się na spotkanie z ważnym klientem oczywistym jest, że nasze ubrania musi być formalne. Koszulę, krawat czy też marynarkę założymy również wybierając się do opery czy też do teatru. Natomiast, gdy planujemy wypad za miasto, spacer, bądź też luźne spotkanie z przyjaciółmi raczej zdecydujemy się na casualowe ubrania. Marynarka granatowa męska to ubiór, który z łatwością zaadoptujemy w taki spoób, by założyć ją do pracy, na randkę czy urodziny. Warto zatem zaopatrzyć się w choć jeden, jej model

Marynarka granatowa męska w New Men

W sklepie internetowym New men znajdziemy szeroki wybór odzieży męskiej, która umożliwi nam skomponowanie kapsułowej szafy. W New Men dostępne są garnitury, marynarki, spodnie, koszule, kamizelki a także ubrania lniane, swetry oraz akcesoria jak paski, szale, poszetki, krawaty i nakrycia głowy.

Oceń post

Kliknij w gwiazdki

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dodaj komentarz