Najlepsze ampułki przeciw łysieniu androgenowemu

Łysienie androgenowe jest przykrą przypadłością, która może przytrafić się każdemu z nas. Jak sobie z tym radzić? Przeczytaj nasz artykuł.

Jakie ampułki przeciw łysieniu androgenowemu wybrać?

Na rynku kosmetycznym oraz farmaceutycznym pojawia się coraz więcej specyfików zapobiegających łysieniu. Ich zadaniem jest stymulowanie cebulek włosów do wzrostu. Niestety nie każdy z nich działa skutecznie. Ampułki przeciw łysieniu androgenowemu zapobiegają również przed nadmiernym wypadaniem włosów. Aby nasza kuracja była skuteczna stosuj dodatkowo szampony, odżywki czy maski, które również posiadają działanie ochronne. Będą też potrzebne w utrzymaniu efektów wspomnianej kuracji. Podczas wyboru najlepiej kierować się zaleceniami lekarza. Warto udać się do niego, aby zbadać przyczyny utraty włosów. Łysienie androgenowe wywoływane jest przez nasze geny, dlatego leczenie może być dość trudne.

Jak stosować ampułki przeciw łysieniu androgenowemu?

Ich stosowanie zależy od zaleceń producenta lub lekarza. Zazwyczaj polega na wcieraniu zawartości  ampułki przeciw łysieniu androgenowemu w skórę głowy każdego dnia przed położeniem się spać. Należy stosować je również po każdym myciu głowy. Kuracja ampułkami powinna trwać około trzech miesięcy. Jeśli dany produkt nie przyniesie upragnionego rezultatu, nie warto się zrażać. Należy wprowadzić wtedy zmiany w naszej pielęgnacji tej części ciała. 

Oceń post

Kliknij w gwiazdki

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dodaj komentarz