Paski wybielające Coco Glam – wszystko co musisz wiedzieć

Marzą Ci się śnieżnobiałe zęby? Koniecznie sprawdź profesjonalne paski wybielające Coco Glam! Zobacz co warto o nich wiedzieć i jak używać.

Dlaczego warto wybielać zęby?

Mimo, iż z każdej strony słyszymy frazesy aby nie oceniać innych po wyglądzie, to właśnie twarz jest rzeczą, na którą zwracamy największą uwagę poznając kogoś czy też podczas rozmowy. Zadbana cera oraz białe zęby są więc niejako naszą wizytówką. Nieestetyczny, żółtawy odcień uzębienia może mieć przeróżne przyczyny. Zaczynając od tych błahych, związanych z dietą czy paleniem papierosów, przez nieodpowiednią higienę jamy ustnej, aż po problemy zdrowotne. W kwestii pożywienia, największy wpływ na przebarwienia ma często spożywana czarna herbata, czerwone wino, a także kawa i soki z ciemnych owoców. Jeśli marzą Ci się białe zęby – staraj się ograniczać te produkty w swojej diecie.

paski wybielające coco glam

Profesjonalne paski wybielające Coco Glam

Jeśli zdecydowaliśmy się na wybielenie zębów, mamy do wyboru różne rozwiązania. Jednym z nich jest wybielanie w formie zabiegu u stomatologa. Jeśli wolimy wybielać zęby w domu, warto skorzystać z profesjonalnych produktów. Doskonale sprawdzą się na przykład paski wybielające Coco Glam. Są to paski w wygodnej, żelowej formule, która dopasowuje się do kształtu zębów. Coco Glam Teeth Whitening Strips nie zawierają szkodliwego nadtlenku wodoru, a wyłącznie naturalne składniki. Są one w pełni bezpieczne dla szkliwa. Aby uzyskać widoczny efekt wybielenia, warto przynajmniej przez tydzień raz dziennie korzystać z 2 pasków wybielających (na górne oraz dolne zęby).

Oceń post

Kliknij w gwiazdki

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dodaj komentarz