Pharmaceris – 13 specjalistycznych serii kosmetyków

Osoby, które zmagają się z różnymi problemami skórnymi z pewnością niejednokrotnie miały kłopot z doborem właściwych kosmetyków. Dlatego powstała marka Pharmaceris, która wypuściła na rynek 13 specjalistycznych serii kosmetyków. Każda z nich jest skierowana do innego problemu skórnego. Produkty te umożliwiają kompleksowa pielęgnację skóry z problemami dermatologicznymi. Serie te dostepne są w ofercie Notino! Przekonaj się o ich skuteczności.

Pharmaceris

Alfabet marki Pharmaceris

Dobór odpowiednich specjalistycznych preparatów może być dla wielu osób problematyczne. Jednak nie z Pharmaceris! Marka ta stworzyła serie kosmetyków, określane danymi literami alfabetu. Dana litera to seria, która jest dedykowana określonym problemom skórnym. W ofercie znajdziesz produkty idealne do walki z trądzikiem, łuszczycą, alergiami skórnymi, wypadaniem włosów, a nawet specjalna linia do właściwej pielęgnacji ciała dla mam i kobiet w ciąży.

Dlaczego warto wybrać kosmetyki Pharmaceris?

Marka tych kosmetyków powstała na bazie zaawansowanych formuł kosmetycznych. Zapewniają one bezpieczeństwo i pełną skuteczność w działaniu. Do produkcji użyto tylko i wyłącznie naturalnych składników, które nie uczulają. Produkty te są idealne dla alergików. Wszystkie surowce użyte do produkcji kosmetyków Pharmaceris są w pełni przebadane i posiadają deklaracje, iż nie były testowane na zwierzętach.

W ofercie Notino znajdziesz specjalistyczny kremy, toniki i żele do twarzy, szampony do każdego rodzaju skóry z uwzględnieniem danego problemu dermatologicznego. Warto zadbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo stosując właściwe i przebadane kosmetyki. Sprawdź ofertę i dostosuj specjalistyczne produkty do rodzaju skóry!

Oceń post

Kliknij w gwiazdki

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dodaj komentarz