Skuteczne metody wybielania zębów

Chcesz uzyskać białe zęby bez ingerencji stomatologa? Zapoznaj się z naszym artykułem, aby dowiedzieć się więcej o skutecznych metodach wybielania zębów.

Jakie metody wybielania zębów wybrać?

Jeśli chodzi o domowe metody wybielania zębów w internecie możemy znaleźć wiele interesujących propozycji. Jednym z nich jest stosowanie past do zębów lub proszków z aktywnym węglem. Mimo, że specyfik ten nie wygląda zbyt atrakcyjnie to może zdziałać cuda. Wiele opinii wskazuje, że widoczne jest wybielenie zębów w kilka tygodni. Znacznie szybszy efekt osiągniemy po zastosowaniu preparatów, które pod wpływem działania lamp UV wytwarzają reakcje fotochemiczną. W ten sposób śnieżnobiałe zęby uzyskamy już po pierwszym dniu stosowania.

Czy takie metody są bezpieczne?

Nie są one niebezpieczne dla naszego zdrowia, jednak jeśli mamy uczulenie na jakiś składnik w specyfiku warto zastosować inny. Węgiel aktywny czy wegańskie żele nie niszczą szkliwa i są bardzo delikatne. Po stosowaniu ich nie będziemy odczuwać nadwrażliwości zębów. Warto pamiętać, że po zastosowaniu ich konieczne jest wprowadzenie białej diety. Spożywanie białych ryb, warzyw, wody powstrzyma powstawanie przebarwień. Koniecznie wyklucz z diety słodkie napoje, słodycze, kolorowe warzywa o mocnym pigmencie, kawę, alkohol i herbatę.

Oceń post

Kliknij w gwiazdki

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dodaj komentarz