Walizka duża popielata – zapakuj się na wakacje!

Wakacje tuż tuż, a Ty nie jesteś przygotowana? Szukasz torby podróżnej, do której można zapakować najpotrzebniejsze ubrania, kosmetyki i inne? Specjalnie na wyjazdy małe i duże powstałą walizka duża popielata, która ma 75 cm wysokości. Należy ona do kolekcji Art Class Collection. Posiada ona wiele zalet. Sprawdź, dlaczego warto ją mieć!

Walizka duża popielata

Walizka duża popielata – wygodna i funkcjonalna

Wybierasz się na wyjazd, jednak nie masz w co się zapakować. Tora podróżna to dobre rozwiązanie, jednak nie jest ona do końca wygodna. Dlatego świetnym wyborem będzie walizka duża popielata, która posiada wytrzymałe kółka, które pozwalają ją bezproblemowo transportować, nie odczuwając ciężaru. Jej wysokość wraz z kółkami to 45x27x75cm. Co ważne, jest ona lekka – waży tylko 4kg. Jej pojemność to 95l. To bardzo ważne aspekty jeśli bierzemy pod uwagę wymogi bagażu lotniczego do innych krajów.

Czym cechuje się walizka duża popielata?

Wybierając daną walizkę szukamy przede wszystkim wytrzymałych modelów, które pozostaną w stanie nienaruszonym nawet po wielu podróżach. Walizka duża popielata została wykonana z materiału ABS. Na przodzie walizki można zaobserwować designerskie wytłoczenia, które wyróżniają ją z tłumu. W środku zaprojektowano dodatkowe pasy przytrzymujące, które ułatwiają przewożenie garderoby. Dodatkowo model ten posiada zamek szyfrowy TSA. To bardzo ważne, szczególnie w trakcie wycieczek samolotowych – mamy pewność, że zawartość walizki nie trafi w niepowołane ręce. Wysokiej jakości walizka to must have dla osób, które kochają podróże małe i duże!

Oceń post

Kliknij w gwiazdki

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Dodaj komentarz